Zaproszenie dla NGO

W przededniu ogłoszenia konkursu w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Społecznych 2019 organizujemy w Radomiu spotkanie z Kierownikiem Biura Programu FIO Panem Stefanem Kołuckim, z Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Podczas spotkania zostaną przedstawione i przybliżone:
* zasady i założenia konkursu dla organizacji pozarządowych w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich FIO 2019 i Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich (PROO), * informacje jak zaplanować i napisać dobre projekty do Programu FIO. O przygotowywaniu projektów i ofert opowie ekspertka oceniająca wnioski składane w ramach konkursu FIO.

Podczas spotkania będzie także czas na zadanie pytań i odpowiedzi na nie.

Spotkanie odbędzie się w dniu 14 grudnia 2018 roku (piątek) w godzinach od 10.30 do 13.00 w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, Delegatura w Radomiu, przy ul. Kościuszki 5A, sala konferencyjna II piętro.

Prosimy o zgłoszenie udziału w spotkaniu mailem na adres fras@fras.org.pl z podaniem danych osoby i organizacji do dnia 11 grudnia 2018 r. włącznie. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy! Aldona Metlerska i Agnieszka Deja Fundacja Rozwój Aktywność Społeczność w Radomiu tel. 509604113